Usługi projektowe
i wyceny nieruchomości

Zapytaj o projekty budowlane
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.uslugiprojektowezyrardow.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Projektowo - Instalacyjne "INPRO" Małgorzata Żyła, Okrzei 19 96-300 Żyrardów, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem inpro@poczta.onet.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Wycenianie nieruchomości i projektów z InPro

Wyceny nieruchomości, projektowanie i certyfikaty energetyczne

Serdecznie zachęcam Państwa do skorzystania z usług biura projektowego InPro. Gwarantujemy Państwu indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz realizację wszystkich prac we wcześniej ustalonym terminie.

Korzystając z oferowanych usług projektowych otrzymują również Państwo gwarancję wysokiej jakości. Zatrudnieni w InPro osoby to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem.

Chętnie podejmą się realizacji zleceń związanych z rzeczoznawstwem majątkowym a także projektowaniem mieszkań, domów, świadectwami i audytami energetycznymi.

Jesteśmy znanym i cenionym biurem projektowym, które przez wszystkie lata działalności zdobyło uznanie klientów i cieszy się ich niesłabnącym zaufaniem.

biuro projektów projekty budowlane


Dane kontaktowe:

PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO – INSTALACYJNE „INPRO”
Małgorzata Żyła – 96-300 Żyrardów, ul. Okrzei 19
e-mail: inpro@poczta.onet.pl
tel./fax : (046) 854-14-36
tel. kom.: 602-766-895

Aneta Błońska
tel. kom.: 510-262-009, 668-236-624
e-mail: inpro.aneta@poczta.onet.pl

Sławomir Mińkowski
tel. kom.: 604-473-444
e-mail: smin1957@tlen.pl

 

preloader